Michelin Guide Recommended*

Meie lugu

“On ainult üks viis kriitika vältimiseks: mitte midagi teha, mitte midagi öelda ja mitte midagi olla.” – Aristoteles

Oleme valmis võtma riske, valmis ebaõnnestumiseks, tehes midagi mis võib-olla ei toimi, et avastada midagi uut.

Joonas Koppel, Restaurant 38 Tallinn

Chef de cuisine Joonas, on mitmenda põlvkonna kokk, järgnedes oma isa Martti jälgedes, kes on samuti kokk. Joonas on veetnud suurema osa oma noorusest oma oskusi arendades ja tema õpihimu ei näita raugemise märke. Kirg ja hobi koos on see, mis hoiab Joonast toiduvalmistamise kursil. Rikkalik talent, avastamis- ja õpihimu ning erakordne töökus on teinud Joonasest ühe uue kokkamise põlvkonna säravaima tähe.

Inspiratsiooniks on toorainete mitmekesisus, erinevad köögid, reisimine ja inimesed tema ümber. Kombineerides uusi ja klassikalisi maitseid mänguliste väljapanekutega, jätab ta meeldejääva elamuse ka kõige suurematele toidunautlejatele.  

38 RESTORANI eesliini-meeskond koosneb  inimestest, kellel on rikkalik kogemus võõrustamise; toidu- ja joogitööstuse äris.

Marko Zukker, üks asutajatest ja juht – omab üle 25 aasta kogemust valdkonnas. Marko elab ja hingab klientide elamuse ja meelelahutuse loomisest. Vahetu suhtlemine ja klientide teenindamine annab talle energiat, emotsioone ja toidab tema kirge. 

Ave Zukker – asutaja liige, kes tegutseb kulisside taga ja ees ning on oluline osa kõigist üksikasjadest – atmosfäärist, interjöörist ja klientide võõrustamisest.

Helen Lainevool – Mere 38 Restorani, meie teine restoran Võsul, teenindusmeeskonna liider ja hing. Tal on pikaajaline kogemus klienditeeninduse alal ja ta suudab mängleva kergusega lahendada iga olukorra, mis lahendust vajab.

Sous Chef Hannar oli umbes 14 aastaselt juba üsna kindel, et temast saab kokk. Vaatas palju kokandus saateid ja hakkas ise juba päris noorelt süüa valmistama. Kokandust õppis Kehtna Kutseharidus keskuses ja on edukalt lôpetanud 4. Ja 5. taseme kokakursused. Praegu käib juba ise õpilasi juhendamas. Kogemused on saanud paljudest erinevatest restoranidest, erinevatelt peakokkadelt ja ka Itaalias praktiseerunud.Tänaseks on ta juba 7 aastat kokana töödanud.

Inspiratsiooniks alati värske tooraine, puhtad maitsed. Motiveeritud – tugevast kollektiivist, võimalusest enda teadmisi arendada ning külaliste nii headest, kui kriitilistest kommentaaridest.

Lemmik still on fine dining, aga väga meeldib ka süüa streetfoodi ja avastada erinevaid maitseid. “Minu jaoks hea toit on see kui väljapanek, lõhn ja maitse käivad kokku, on tasakaalus ja tekitavad wow tunde, me sööme ju kõigi oma meeltega, mitte ainult maitsemeelega. See ei tähenda aga kindlasti seda, et toit peab tingimata olema ainult fine dining, see vôib olla ükskôik mis iganes roog.”

Valitud Arvamused

“Atmosfäär, söök, teenindus olid väga meeldivad. Samuti meeldis, et lauad olid privaatselt, mitte teineteise kōrval. Toitudest maitsesid enim Siig, pelmeenid, kaheksajalg ning magustoidust jäätis ning Tiramisu. Suur tänu veelkord, kindlasti külastame Teid jälle :)

ANNIKA

“Elegant yet cozy atmosphere (amazing décor!), masterclass dish presentation (see photos), great service. Tucked away quietly but conveniently in Tallinn Old Town – this is a very enjoyable and memorable restaurant…”

SVEN RAUDSEPP

“Very good and high quality food. Everything and I mean everything from starter/appetisers, to dessert everything perfect and the place inside is huge and very well decorated”

GEORGIO KON

38 Restaurant Tallinn Michelin Star Guide recommended
Michelin Star Guide recommended 38 Restaurant Tallinn
Michelin Star Guide recommended 38 Restaurant Tallinn

Parim Laud Linnas

Heas restoranis käik on nagu minipuhkus, elamus mis on palju enamat, kui lihtsalt väljas söömine.

RESERVEERI

Grupi Üritused

Privaatne ruum meeskonnale, sõpruskonnale või toote üritusele, mis vajab korraldamist.

SAADA PÄRING

38 IN list

Lisa end 38 IN listi, et saada infot meie eriürituste  ja pakkumiste kohta otse oma postkasti.

LIITU LISTIGA